Aktualności

Relacja z targów Forum Wentylacja i Salon Klimatyzacja!

Neovent był uczestnikiem Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja. Generalny Dystrybutor takich marek jak Ostberg, Neovent i Heiko przedstawił zarówno nowości jak i cenione już na rynku produkty. Dla firmy była to okazja do spotkania z klientami i opowiedzenia o różnych rozwiązaniach wentylacyjnych.

Neovent, który w swojej ofercie posiada najwyższej jakości urządzenia wentylacyjne zaprezentował bestseller: Centralę HERU S, służącą do wywiewu i nawiewu powietrza, odzyskującą jednocześnie ciepło. Na stoisku nie zabrakło wentylatorów dachowych Ostberg TKS i Ostberg TKC, a także Neovent RNI – nowość. Uwagę klientów przyciągały niezawodne wentylatory kanałowe TNI i TNI Silent.

Zobacz

Neovent na Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2019!

Neovent weźmie udział w 17 edycji Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja. Firma przedstawi sprawdzone i cenione przez klientów produkty z zakresu wentylacji. 

Zobacz

Nowość! Wentylator dachowy Neovent RNI

Wentylatory dachowe RNI 200/840 stosowane są między innymi w instalacjach wyciągowych z budynków mieszkalnych, supermarketów, hal przemysłowych, warsztatów, magazynów, toalet, garaży, parkingów, budynków gospodarczych i innych.

Zobacz

Wesołych Świąt!

Życzymy Wesołych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele pomyślności i sukcesów w Nowy Roku! 
Zarząd wraz z pracownikami Neovent

Zobacz

Neovent wyłącznym dystrybutorem produktów Östberg w Polsce

Firma Östberg AB z przyjemnością ogłasza powołanie firmy Neovent Sp. z o.o. Sp. k. jako wyłącznego dystrybutora produktów Östberg na rynku polskim. Produkty Neovent będą dystrybuowane do oddziałów firmy Iglotech oraz innych polskich dystrybutorów.

Zobacz

Poznaj nową centralę z okapem kuchennym!

Centrala Östberg HERU K z odzyskiem energii przeznaczona głównie do instalacji nad kuchnią. Wyposażona jest we wbudowany okap kuchenny o wysokiej wydajności, który usunie z kuchni wszystkie niepożądane zapachy i opary podczas gotowania. 

Zobacz

Nowa Generacja sterownika Neovent!

Nowa generacja regulacji rekuperatorami i centralami wentylacyjnymi

Zobacz