Neovent to marka, która od lat wprowadza na rynek coraz nowsze rozwiązania wentylacyjne. W ofercie produktowej znajdują się centrale rekuperacyjne z wymiennikiem krzyżowo-przeciwprądowym oraz wentylatory kanałowe. Neovent dostarcza zdrowe powietrze do całego domu. 

Innowacyjność 
Centrale i wentylatory Neovent to nowoczesne urządzenia doprowadzające świeże powietrze do domów, mieszkań, restauracji czy hoteli. Komfort użytkowania urządzeń Neovent jaki został uzyskany jest efektem pracy doświadczonego zespołu inżynierów i przeprowadzonych badań. Centrale wentylacyjne cechuje bardzo cicha praca, co sprawia, że nie zakłócają  domowego spokoju. Posiadają nowoczesny system sterowania z kolorowym ekranem dotykowym, za pomocą którego można monitorować i regulować pracę urządzenia.  Budowa urządzeń Neovent ułatwia montaż i serwis, dzięki zastosowanym technologiom. 

Satysfakcja i bezpieczeństwo
Urządzenia marki Neovent są cenione przez klientów przez ich niezawodność. Wykorzystanie wysokiej jakości komponentów sprawia, że wentylatory i centrale są bardzo wytrzymałe. Rekuperacja Neovent to brak możliwości przenikania wilgoci i zapachów między powietrzem wyciąganym i nawiewanym, wyposażenie w najwyższej klasy filtry uniemożliwiające przedostanie się drobnoustrojów.