Innowacyjna technologia wentylacyjna światowej klasy
Östberg to producent, który oferuje efektywne pod względem energetycznym i wydajne produkty wentylacyjne w celu zapewnienia świeżego i zdrowego powietrza – wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie. Firma Östberg jest jednym z wiodących producentów na skalę światową pod względem innowacji, produkcji i sprzedaży wentylatorów kanałowych, agregatów wentylacyjnych oraz wirników.

Gwarantowana jakość
Jakość produktów jest dla nas najważniejszym celem. Większa część naszej produkcji jest zautomatyzowana, co sprawia, że kontrola, jakości każdego produktu przebiega przez cały proces produkcji. Wystawiamy gwarancję na nasze produkty, jesteśmy pewni ich jakości i niezawodności. 

Badania i rozwój produktu
Cały czas inwestujemy duże środki na rozwój produków. Pomysły na nowe rozwiązania produktowe rodzą się dzięki współpracy z naszymi klientami, w wyniku rozwoju naszej wiedzy technicznej oraz z chęci zapewniania jeszcze lepszego wewnętrznego środowiska klimatycznego. W naszej pracy nakierowanej na nieustanny rozwój oferowanych produktów przeprowadzamy mnóstwo testów i pomiarów. Dzięki temu możemy sprostać potrzebom naszych klientów i zapewnić im jeszcze zdrowsze powietrze w domu i w pracy.

Wizja, innowacja i rewolucja
Firma Östberg jest głęboko zakorzeniona w szwedzkiej sztuce inżynieryjnej, która dzięki innowacji i przedsiębiorczości zaczęła rozkwitać już kilka wieków temu. Szwedzki przemysł nadal cechuje myśl techniczna światowej klasy.

Wizjoner
Na początku lat 70. XX w. wentylatory promieniowe były zarówno drogie, jak i głośne, a ponadto zajmowały dużo miejsca. Hans Östberg chciał stworzyć wentylator, który byłby efektywny, łatwy w montażu i zajmował minimalną przestrzeń. Tak powstał okrągły wentylator kanałowy, znany obecnie na całym świecie.

Nowa generacja wentylatorów
Już w dwa lata później pojawił się nowy, rewolucyjny wynalazek – prostokątny wentylator kanałowy. W jego przypadku wysokość wbudowania był jeszcze niższa, a wydajność – wyższa. W kolejnych latach Hans Östberg opracował następne  generacje wentylatorów kanałowych, z których każda kolejna była bardziej wydajna, cichsza, lepsza jakościowo i tańsza.


Wielomilionowe obroty
Firma Östberg rozpoczęła produkcję w 1981 r. i w niecałe 15 lat rozwinęła działalność z poziomu małego warsztatu do przedsiębiorstwa o wielomilionowych obrotach. W firmie Östberg prowadzimy nieustanne działania zmierzające do ciągłego rozwoju oferowanych produktów. Nasza siła innowacji napędza rozwój przedsiębiorstwa, którego celem jest dostarczanie produktów o najwyższej jakości na rynku.