Szkolenia z systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła - ÖSTBERG

Bezpłatne szkolenia z zakresu wentylacji mechanicznej 

Zapisz się na bezpłatne szkolenie z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła szwedzkiego producenta Östberg.  Poznaj niezawodne centrale wentylacyjne renomowanego producenta z obrotowym wymiennikiem ciepła, dedykowane do budownictwa mieszkalnego! Na szkolenia zapraszamy wszystkich instalatorów systemów wentylacyjnych. Urządzenia dzięki zaawansowanej technologii, innowacyjnym rozwiązaniom oraz  najwyższej klasie użytych komponentów dają gwarancję sprawnego montażu i bezawaryjnej pracy przez wiele lat!

 

Östberg wyznacza nowe standardy wentylacji w Europie i na świecie. Innowacyjne technologie poparte są testami wydajności i jakości. Sprawia to, że osiągają one jedne z najwyższych temperaturowych sprawności odzysku ciepła, co czyni z Östberg światowego lidera i wiodącego dostawcę na skalę światową. Urządzenia Östberg są dostępne na Liście ZUM największego programu dofinansowań w Polsce – Czyste Powietrze! Ich jakość potwierdzają certyfikaty Eurovent oraz PolREFF. Produkty Östberg mają aż 5 lat gwarancji!

Szkolenia z systemu wentylacji mechanicznej

Dzięki udziałowi w szkoleniu rozwiniesz swoją wiedzę w zakresie wentylacji i urządzeń najwyższej jakości.Nasze szkolenia opierają się na najnowszych osiągnięciach technologicznych w dziedzinie central wentylacyjnych, skupiają się na zapoznaniu z ofertą kompletnego systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła – dostępną w ofercie hurtowni klimatyzacyjno-wentylacyjnej Iglotech. Szkolenia to solidna porcja wiedzy na temat budowy urządzeń, ich dalszego serwisowania oraz pakietu dostępnych akcesoriów, dzięki którym Inwestor otrzyma, komfortowe rozwiązania dopasowane do potrzeb swojego domu! Dzięki nim zdobędziesz wiedzę na temat najnowszych trendów i rozwiązań w tej dziedzinie. Po odbyciu szkolenia otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia oraz pakiet materiałów potwierdzających niezawodną jakość urządzeń. Zwiększ szansę na rozwój swojego biznesu rozwijając i potwierdzając wiedzę z zakresu montażu wentylacji!

Terminy Szkoleń 

Szkolenia prowadzone sa przez dystrybutora marki Firma Iglotech, już od ponad 30 lat zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości produktów z branży HVAC&R. 

Wybierz dogodny dla siebie termin aktualnych szkoleń:

28.11.2023 w Gdyni  zapisz się

29.11.2023  w Szczecinie  zapisz się

By zapisać się na szkolenie wystarczy kliknąć w wybrany termin, a następnie wypełnić krótki formularz. Po  wypełnieniu formularza otrzymasz mail z potwierdzeniem uczestnictwa oraz link do szkolenia. Jeżeli masz jakieś pytania - skontaktuj się z nami: neovent@neovent.pl.  Po ukończeniu e-szkolenia każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa.

 Zapisz się już dziś - liczba miejsc ograniczona!